Ми отримали блок адрес нової версії IP - протоколу - IPv6, та після тривалого періоду тестування і налагодження, починаємо надавати послугу доступу до інтернет для всіх бажаючих. Що ж це за звір такий, і чим новий протокол корисний простому, домашньому користувачеві ?

Цікава математика

Скільки у вас пристроїв, підключених до інтернету? Ноутбук, смартфон, стаціонарний комп'ютер, планшет ?! Як правило, у звичайній сім'ї складу "мама + тато + двоє дітей" можна нарахуватися більше 10 девайсів з виходом в мережу. Кількість гаджетів з кожним роком збільшується, тим більше, слідом за Європою і США в онлайн виходять жителі Азії і Африки. ми - користувачі, в сотні разів перевершили найсміливіші очікування творців інтернету. Саме тому виникла потреба створення IPv6.


 Все просто: кожному пристрою, підключеного до мережі, присвоюється IP-адреса. Протягом багатьох років ця система працювала по протоколу IPv4, розробленому ще в 70-х роках минулого століття. Тоді була створена можливість присвоєння 4 мільярдів IP - адрес.


 І тепер вони просто закінчилися.

Але чому провайдери працюють із застарілим IPv4?

Відповідь проста і очевидна: більшість українських провайдерів користується застарілою технікою. Закуповувати нове обладнання, навчати персонал - все це складний і дорогий процес. До того ж, реальну користь від цього нововведення отримають клієнти, а не провайдер.


 Для того, щоб не переходити на новий протокол, використовують спеціальний механізм - NAT. Ця система "об'єднує" IP - адреси, транслюючи їх в один зовнішній IP. Але тим самим - уповільнює швидкість інтернету і створює ілюзію DDOS - атаки. До речі, якщо, входячи на сайт, Вас часто просять ввести капчу - швидше за все, ви користуєтеся Інтернетом через NAT.

Швидше вище сильніше

У IPv4 є кілька суттєвих недоліків: обмежений запас ідентифікаторів, проблеми з безпекою і так далі. Розробники нової версії протоколу усунули мінуси. Чого варта тільки можливість вивести в онлайн 3.4 × 1038 гаджетів - а це практично нескінченність.


 Крім цього, в IPv6 більш продуманий алгоритм безпеки, спрощена маршрутизація і багато іншого. Для звичайного користувача такі фічі - збільшення швидкості роботи. Погодьтеся, вже достатньо причин для зміни протоколу.

Переваги IPv6

1. Торрент

Протокол BITTorrent побудований так, що впровадження NAT сильно уповільнює швидкість "викачування" файлів - аж до неможливості завантажити деякі з них. Але для тих, хто налаштував IPv6, ця проблема стає неактуальною - при "білій" IP-адресі швидкість буде в рази вище.

2. Можливість дистанційного керування

 Той же "білий" IP дозволить дистанційно керувати будь-якою технікою, підключеною до мережі. Наприклад, Ви можете, сидячи в офісі, підключитися по IP до домашньої системи відеоспостереження.

3. Швидкість скачування будь-яких файлів

 Якщо Ваш провайдер запровадить IPv6, Ви незабаром виявите, що швидкість з'єднання стала набагато вище. Це пояснюється більш простим механізмом маршрутизації IPv6. Крім того, доступ працює надійніше і без перебоїв - що буде вкрай корисно, наприклад, для любителів онлайн-ігор.

 

Втомилися від нескінченних дзвінків в техпідтримку ?

 Мрієте про швидкий та безперебійний доступ до мережі ?

 

Новий тариф HT-сервіс допоможе забути про проблеми з інтернетом!

 

КОРИСТУЙТЕСЬ IPv6 ВЖЕ СЬОГОДНІ!

 

Тел. +380 5235 71425

 

Online bookmaker the UK http://whbonus.webs.com/ William Hill
http://bigtheme.net/wordpress